Zabiegi na dłonie i stopy

Manicure

Zadbane dłonie to wizytówka każdej kobiety, ale również i mężczyzny.

W Anamed Zdrowie wykonujemy zabiegi na dłonie, mające na celu nawilżenie skóry, wzmocnienie i regenerację płytki paznokciowej oraz rozjaśnienie i wygładzenie skóry dłoni. W Ofercie posiadamy manicure tradycyjny z odżywką, męski, japoński, lakierem Vinylowym lub lakierem hybrydowym.

Polega na odsunięciu i wycięciu skórek wokół paznokcia, nadaniu mu odpowiedniego kształtu oraz pomalowaniu odżywką.

Polega na odsunięciu i wycięciu skórek wokół paznokcia, nadaniu mu odpowiedniego kształtu oraz wypolerowaniu paznokcia bądź pomalowaniu go odżywką.

Twoje paznokcie ciągle są kruche i łamliwe, a Ty nie masz już pomysłu co jeszcze mogłoby je uratować? Istnieje jeszcze jedna metoda…

Manicure japoński to zabieg polegający na wcieraniu w płytkę paznokciową specjalnej pasty z witaminami i minerałami oraz naniesieniu na nią warstwy pudru. W efekcie uzyskuje się zdrowe i naturalnie wyglądające paznokcie. Zabieg zaleca robić się w odstępach 2-3 tygodniowych, 100 % skuteczność osiągniemy po 2-4 zabiegach.

Unikalny skład zawdzięcza obecności przede wszystkim krzemionki pochodzącej z Morza Japońskiego, pyłkowi pszczelemu, keratynie oraz witaminom A i E.

Efekt: pięknie błyszczące i zdrowie paznokcie.

Rewolucyjny lakier zapewniający tydzień perfekcji!

Lakier do paznokci, który zwiększa swoją wytrzymałość pod wpływem naturalnego światła. Kiedy inne, zwykłe lakiery kruszą się, a ich wygląd pogarsza się z biegiem czasu – na pomoc przychodzi lakier Vinylowy.

Manicure Vinylowy polega na odsunięciu i wycięciu skórek wokół paznokcia, nadaniu mu odpowiedniego kształtu oraz pomalowaniu lakierem Vinylowym, który utwardzany jest naturalnym światłem słonecznym.

Jest to metoda stylizacji paznokci, w której wykorzystuje się połączenie dwóch doskonale znanych w kosmetyce preparatów – lakieru do paznokci i żelu do manicure. Paznokcie hybrydowe są trwałe i pięknie się prezentują nawet przez 3 tygodnie! Dodatkowo wyglądają naturalnie, są odporne na uszkodzenia, a lakier nie odpryskuje.

Manicure hybrydowy polega na odsunięciu i wycięciu skórek wokół paznokcia, nadaniu mu odpowiedniego kształtu oraz pomalowaniu lakierem hybrydowym utwardzanym w lampie LED.

Zabieg parafinowy jest rytuałem pielęgnacyjnym, polecanym szczególnie dla suchej i spierzchniętej skóry dłoni, w okresie jesienno-zimowym. Zaleca się go także osobom mającym częsty kontakt z detergentami w celu poprawy nawilżenia skóry.

Parafina zastosowana na dłonie tworzy naturalną powłokę ochronną (zatrzymuje wilgoć), zmiękcza skórę i regeneruje. Podczas zabiegu oddaje ona ciepło, które następnie wnika głęboko do tkanek, pobudza krążenie krwi oraz otwiera pory skórne. Każdy kosmetyk położony pod parafinę będzie się zatem szybciej i głębiej wchłaniał.

Na początku zostaje wykonany peeling skóry dłoni, następnie nakładamy odpowiednie serum, maskę oraz wykonujemy kąpiel dłoni w rozgrzanej parafinie. Dla utrzymania ciepła zakładamy bawełniane rękawice. Z tak przygotowanymi dłońmi spędzamy około 30 minut w naszej Strefie Wypoczynku.

Pedicure

Równie ważnym zabiegiem, nie tylko ze względów estetycznych, ale i zdrowotnych jest odpowiednio przeprowadzony zabieg pedicure’u. Stopy przez cały dzień utrzymują całe nasze ciało, dlatego też wymagają szczególnej pielęgnacji.

Zabieg rozpoczynamy od ciepłej kąpieli stóp. Cała procedura polega na odpowiednim opracowaniu płytki paznokcia – skracamy i opiłowujemy na odpowiedni kształt paznokcie oraz wycinamy skórki. Kolejnym etapem jest usunięcie zrogowaciałego naskórka przy pomocy tarki, frezarki. Wykonujemy peeling stóp oraz aplikujemy odpowiedni krem. Na paznokcie nakładamy odżywkę, lakier Vinylux lub hybrydowy.

Zabieg rozpoczynamy od ciepłej kąpieli stóp. Cała procedura polega na odpowiednim opracowaniu płytki paznokcia – skracamy i opiłowujemy na odpowiedni kształt paznokcie oraz wycinamy skórki. Kolejnym etapem jest usunięcie zrogowaciałego naskórka przy pomocy tarki, frezarki. Wykonanie peelingu stóp oraz aplikacja kremu. Ostatnim elementem zabiegu jest „wtarcie” w płytkę paznokciową specjalistycznych preparatów mający na celu wzmocnienie i nabłyszczenie płytki paznokciowej.

Zestaw do wykonania pedicur’u japońskiego swój unikalny skład zawdzięcza obecności przede wszystkim krzemionki pochodzącej z Morza Japońskiego, pyłkowi pszczelemu, keratynie oraz witaminom A i E. Efektem zabiegu jest odżywiona skóra stóp oraz pięknie błyszczące i zdrowie paznokcie.

Innowacyjny zabieg do pielęgnacji popękanej i przesuszonej skóry stóp.

Formuła złuszczająca, w której skład wchodzi kwas mlekowy, winowy i cytrynowy. Gwarantują one efekt gładkiej i nawilżonej skóry stóp. W przeciwieństwie do skarpetek złuszczających, peeling kwasami Callus Peel powoduje usunięcie zrogowaciałego naskórka podczas zabiegu bez nieestetycznego złuszczania kilka dni po zabiegu.

Procedura polega na opracowaniu paznokci – skrócenie i opiłowanie płytki paznokciowe na pożądany kształt oraz wycięcie skórek. Pedicure nie wymaga kąpieli zmiękczającej. Na podeszwę stóp (w miejscach nadmiernego rogowacenia) nakładamy specjalne płatki nasączone kwasami, owijamy folią. Po upływie 20/40 minut zdejmujemy płatki i usuwamy rozmiękczony, zrogowaciały naskórek.

Wskazania:
-pękająca skóra pięt,
-przesuszona skóra,
-nadmierne narastający zrogowaciały naskórek.

Efekty:
-intensywnie nawilżona i odżywiona skóra stóp

Stopy mężczyzn również wymagają szczególnej pielęgnacji. Zabieg rozpoczynamy od ciepłej kąpieli. Cała procedura polega na odpowiednim opracowaniu płytki paznokcia – skracamy i piłujemy na odpowiedni kształt paznokcie oraz wycinamy skórki. Kolejnym etapem jest opracowanie podeszwy stopy, usunięcie zrogowaciałego naskórka przy pomocy tarki lub frezarki, wykonanie peelingu stóp oraz aplikacja kremu.

Dane kontaktowe

Godziny otwarcia

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.